hero

توری پنجره دوجداره   

توری پنجره دوجداره

توری پنجره

تعمیرات توری و درب و پنجره

درب و پنجره های دوجداره به دلیل وزن زیاد شیشه همواره نیاز به سرویس و نگهداری دوره ای دارند.

در صورت عدم استفاده و نگهداری صحیح از این نوع پنجره ها و همچنین عدم سرویس و رگلاژ پنجره در فواصل زمانی منظم ، دچار آسیبهای جدی شده و علاوه بر ایجاد هزینه های زیاد جهت تعویض پنجره و قطعات و متعلقاتش ، کارایی خود در ایجاد عایق مناسب صوتی و حرارتی را نیز از دست خواهد داد.

خریداری شدن این پنجره ها از شرکتها و تولیدیهای نامعتبر توسط سازندگان غیر حرفه ای ساختمان برای کم کردن هزینه های ساخت و ساز باعث شده که عموما دارای یراقهایی با کیفیت پایین باشند که به مرور زمان باعث شکستن لولاها و دستگیره ها ، افت بازشوها و خرابی یراقهای اصلی پنجره می شود.

با توجه به این نیاز بسیار مهم و مشکلات ایجاد شده برای مصرف کنندگان پنجره های دوجداره ، شرکت پانوراما با تشکیل تیم حرفه ای و متخصص در زمینه رگلاژ و تعمیر پنجره های دوجداره به کمک صاحبان این پنجره ها آمده است.

باید به این نکته توجه داشت که رگلاژ و سرویس به موقع درب و پنجره های دوجداره باعث جلوگیری از خرابی کامل یراقهای آنها خواهد شد و هزینه هایی به مراتب کمتر از هزینه های تعویض قطعات و یراق آلات و تعمیر پنجره برای مصرف کنندگان خواهد داشت.

از جمله خدمات تیم تعمیرات پنجره پانوراما میتوان به این موارد اشاره داشت :

 * رگلاژ انواع درب و پنجره دوجداره

* صداگیری و کیپ کردن کامل پنجره های upvc

* ترمیم آببندی و جلوگیری از نفوذ نم و آب از پنجره ها

* تعویض لاستیکهای آببندی فرسوده

* رفع افتادگی لنگه های بازشو درب و پنجره های upvc

* تعمیر و تعویض دستگیره و لولا و انواع یراق درب و پنجره دو جداره

* تغییر جهت بازشوی پنجره و درب

* تبدیل بازشوی پنجره تک حالته به دو حالته

* تعویض شیشه های دو جداره

* نصب شیشه های برفی ، دودی و رنگی

* تعمیر توری پنجره و توری پلیسه ای ، توری کشویی ، توری لولایی و توری ثابت

* تبدیل پنجره دو جداره به سه جداره

 از دیگر خدمات این دپارتمان ، میتوان به سرویس و نگهداری دوره ای از درب و پنجره های مدارس ، هتلها ، بیمارستانها و برجهای مسکونی ، اداری و تجاری اشاره کرد که با قراردادهای سالیانه و بازدیدهای دوره ای در خدمت متقاضیان خواهد بود.