hero

توری پنجره

نصب توری

توری پنجره

یکی از متعلقات مهم هر درب و پنجره ای ، محافظ جلوگیری از ورود حشرات یا در اصطلاح رایج ،توری پنجره است.

از آنجا که عدم وجود این توریها عملا باعث بلا استفاده شدن درب و پنجره ها جهت تهویه ساختمان می شوند ، لذا این بخش از پنجره نقش مهمی در کاربردی بودن آن ایفا می کند.

با توجه به اینکه اغلب حشرات ، ناقل بیماریهای گوناگون و عامل ایجاد آلودگیهای میکروبی ، ویروسی و انگلی هستند و همچنین وجود حشرات باعث برهم خوردن آرامش انسان در حین استراحت و زمان خواب می شود ، پس داشتن یک توری خوب و کارامد یک امتیاز ویژه و مهم برای هر درب و پنجره ای محسوب شده و باعث ایجاد آرامش و سلامت جسمی و روحی می شود.

به دلیل اهمیت بالا ، توریها نیز همانند پنجره ها و متناسب با آنها طی گذشت سالیان دستخوش تغییراتی در طراحی و ساختار شده اند و پیشرفتی قابل ملاحظه و چشمگیر داشته اند.

پس از سالیان طولانی که توریهای کشویی و ریلی که جهت پنجره های آلومینیومی قدیمی طراحی و تولید می شدند و جایگاه قابل قبولی را در بین مصرف کنندگان یافته بودند ، توریهای رولینگ وارد بازار کشورمان شدند که البته با توجه به عدم کارایی مناسب به جهت خرابی زود هنگام از ناحیه فنر جمع کننده توری ، جایگاه مناسبی را پیدا نکردند و در مدت زمانی کوتاه از گود بازار خارج شدند.

پس از توریهای رولینگ ، توری پلیسه ای یا آکاردئونی وارد چرخه تولید و بازار شدند و به دلیل طراحی متناسب با پنجره های دوجداره  به سرعت جایگاه ویژه ای در عرصه صنعت درب و پنجره یافتند و با تقاضای بالای مصرف کنندگان مواجه شدند.

از مزایای این نوع از توری پنجره می توان به مواردی نظیر تناسب با قاب انواع پنجره ، سبک بودن ، نصب سریع و آسان بدون آسیب به پنجره های دوجداره و خارج کردن آنها از حالت آببندی و وکیوم ، نظافت آسان ، طولانی بودن عمر مفید با توجه به وجود قاب محافظ ، جلوگیری از ورود حتی ریزترین حشرات ( مانند پشه های سفید ریز )  و عدم محدود کردن دید پنجره اشاره کرد.

قاب این توریها از جنس آلومینیوم بوده که در رنگهای متنوع و متناسب با رنگ پنجره ساختمان قابل اجراست و باعث بر هم زدن زیبایی و هارمونی نمای ساختمان نمی شود.

یکی از حسن های این نوع از توریها که محبوبیت آن را در بین خریداران دوچندان کرده است ، قابلیت نصب سریع و ساده آنها در قسمت جلوی بالکن و تراس ساختمان است که از ورود پرندگان به این قسمتها ممانعت بعمل می آورد .

ورود پرندگان به بالکن و تراس ساختمان و فضولات آنها ، علاوه بر برهم زدن نظم و نظافت بالکن ها باعث آسیب های جدی به سلامت افراد ، مخصوصا آسیب به سیستم تنفسی انسان شده و موجب بیماریهای تنفسی می شود.

وجود پرندگان و فضولات آنها می تواند خسارات زیادی به تاسیسات موجود در بالکن نظیر پکیج ها و کمپرسور کولرها وارد کند و همچنین به گیاهان موجود در بالکن نیز آسیب وارد کند.

نصب توری پلیسه ای خدشه ای به ویو و دید بالکن و تراس ایجاد نکرده و نمای ساختمان را برهم نمیزند.

توریهای پلیسه ای از چهار جزء مهم شامل فریم یا قاب ، پارچه توری ، نخ و یراق آلات تشکیل شده که طبیعتا کیفیت هر کدام از این اجزا در کیفیت نهایی توری ارایه شده تاثیرگذار بوده و میزان طول عمر آنها را تغییر می دهد.

شرکت پانوراما با استفاده از بهترین مواد اولیه از پیشگامان تولید توری پنجره از نوع پلیسه ای با کیفیت فوق العاده و با گارانتی معتبر تایید اتحادیه و صنایع می باشد.

ارایه پارچه های توری نانو باعث نظافت آسان این توریها ، بدون نیاز به باز کردن توری پنجره شده و رضایت مشتریان را در پی داشته است.

توریهای پلیسه ای پانوراما در سایزهای بسیار بزرگ و با فریم هایی در انواع رنگ دلخواه مشتریان گرامی تولید و عرضه می گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع و قیمت توری پنجره ، با واحد مشاوره تماس حاصل فرمایید و از خدمات بازدید و مشاوره رایگان در محل خود استفاده نمایید.